Hyouken no Majutsushi ga Sekai wo Suberu

冰剣の魔術師が世界を統べる

Gatunki

Wszyscy znają najpotężniejszego żołnierza, Maga Lodowego Ostrza, który trzy lata temu poprowadził kraj do zwycięstwa, ale niewielu zna jego prawdziwe imię: Ray White. Po przetrwaniu krwawej wojny Ray zapisuje się do Akademii Arnolda, gotów doświadczyć normalnego życia — luksusu, którego nigdy nie miał. Aby osiągnąć ten cel, utrzymuje w tajemnicy swoją tożsamość Maga Lodowego Ostrza, ale blizny przeszłości wciąż go prześladują. Ray zaprzyjaźnia się z dumną, ale miłą Amelią Rose, inteligentnym Evy Armstrong oraz nieśmiałą Elisą uwielbiającą książki. Jednak w murach akademii czai się spisek, a Ray ma za zadanie polować na szpiega, którego motywy pozostają niejasne. Aby chronić swoich nowo poznanych przyjaciół i bliskich mu ludzi, Ray zrobi wszystko, co trzeba, nawet jeśli oznacza to konfrontację z przeszłością.

Tłumaczenie wykonała grupa Fusoku Subs | Tłumaczył: Conquest | TS: Jurek | Discord Fusoku Subs - https://discord.gg/unpeKFUgR6
Anime-Projekt

Anime-Projekt | Filmy i seriale anime z lektorem. Wszystkie wideo na tej stronie umieszczane są poprzez embed, strona anime-projekt.pl nie przechowuje żadnych danych, które mają prawa autorskie.

Copyright © 2024 anime-projekt.pl.